מערכת ניהול מסמכים

 פרופיל חברה

 

 Management Paper Less) MPL) מתמקדת במתן פיתרונות ייחודיים למגזר הפרטי, המוניציפלי, המוסדי וההנדסי בתחום ניהול המסמכים (שוטף וארכיב) ואחזורם, וזאת מתוך הבנת הצרכים הייחודיים של ארגונים אלה מתוקף היותם גופים אשר חלים עליהם חוקים ונהלים שונים בנושא שמירת מסמכים.

 

 החברה שמה דגש על פשטות הפיתרון אשר פונה למכנה הרחב של המשתמשים מתוך הבנה כי זהו תנאי להצלחת התהליך והמערכת בארגון.

 

 MPL מפעילה את כלי ה OFFICE LIGHT ליישום גישת ה- PAPERLESS, הטוענת לשיפור וייעול הלוגיקה המשרדית הישנה בתחום, ומקדמת את המשרד לסדר ואסתטיקה, חיסכון בזמן וראש שקט שעובד נכון.

 

 MPL מעניקה ייעוץ, הדרכה והטמעה כוללת ומקיפה של כל הנהלים והתהליכים הנדרשים לארגון הנוגעים לכל סוגי המסמכים, הטקסטואליים והויזואליים, מכל מקור תקשורת, האלקטרוני והממשי.

 

 MPL מאפשרת למשרד לקבל ולשלוח כל מסמך, באמצעות המחשב בלבד, ולהתנער לתמיד מהתעסקות מסורבלת ומעיקה של ניירת רבה. באופן זה, נחסך מן המשרד ועובדיו, שימוש תלותי וקבוע במכשירי פקס ובתי דואר.

 

 MPL מפעילה גישת עבודה חדשה, הנשענת על בסיס מיון חכם, מקצועי, פשוט, יעיל ואסתטי של מסמכים, ללא צורך בארונות תיוק המוגבלים במיקום פיסי ואחסון. כך ניתן לשייך כל מסמך לייעודו, ללא הגבלה ולמציאתו ביתר קלות לכל שימוש.

 

 MPL יוצרת מאגר ארכיוני משותף, שוטף ונגיש, בכל רגע נתון, לטובת מבט מעודכן השולט ושומר על יציבות משרדית-ניהולית, וכל זאת על פי הקריטריונים של הארכיב הממשלתי.

 

 

 MPL תחנוך כל ארגון בליווי צמוד, עד להצלחה הפרקטית של הכלי והשיטה בידי כל משתמש.

 

 למצגת פרופיל חברה לחץ כאן

להצגת המנכ"ל את פרופיל המוצרים והשרותים לחץ כאן

For English Profile  please click  here